Yorumlarınız

Sizlerin Görüşleri

Referans

Ben oldukça memnun kaldım, tavsiye ederim. Güleryüzlü işinde eli çabuk, hastasını rahatlatan bir doktor olduğu için diğer hastaların da tercih edebileceğini düşünüyorum. Genel bir bakım yapıldı, 20lik diş çekimi ile ilgili tedaviye devam edeceğiz.


Cansu Eleman


Hande hocamı 3 kere ziyaret ettim. Kendisi çok ilgili ve güleryüzlüydü. Yaptığı işlemlerde beni sürekli bilgilendirdi. Gayet temiz çalıştı. Şu an hiçbir ağrım sızım bulunmamakta. Kendisine ilgisi ve mesleğine saygısından dolayı teşekkür ederim.


Yunus Çavuşoğlu


Hande hocama arkadaşımın önerisi ile gittim. Çok memnun kaldım bir önceki diş hekiminin 20 lik dişi kırdığı ve çekemediği dişimi 2 dakika içinde hissettirmeden çekti. Hande hocama çok teşekkür ederim. Sizi bilgilendiren ve sonrasında ilgilenen bir hekim olduğu için. Diş çekimine gidecek kişilere öneririm Hande hocamdır.


Os…


20 lik dişlerim kabusa dönüşmüşken Hande Hanım’ın yerinde ve başarılı müdahaleleri ile norma hayatıma minimum acı ve minimum ascı ile geri dönemnin mutluluğunu yaşıyorum. Arkadaşça yaklaşımı, ilgili ve titizliği konusunda kendisine teşekkür ederim. Kuşkuksuz ve şiddetle tavsiye ediyorum. Teşekkür ederim.


Se…N


Diş cekimi benim icin kabustu. Hande hocam sayesinde 20 lik dis cekimlerim cok rahat gecti. Guler yuzu ve her adimda bilgi vermesi sebebiyle guvenerek ve ic rahatligiyla cekimlerim tamamlandi. Hic aci hissetmemem icin gosterdigi caba icin de ayriyeten tesekkur ederim 🙂


Ta…M


Eski discim implant markası konusunda hiç bir alternatif sunmadan bit marka da diretti ve bende piyasayı bilmedigim icin pazarliksiz kabul ettim ve operasyon gününü belirledik. Son kez bir doktora daha görünmek amacıyla hande hanıma muayene oldum. Bana 2 marka alternatifi sundu ikisini detayli olarak anlattı bende eski doktorumun söylediği implanttan vazgeçerek çok daha kaliteli bir marka implantta karar kıldım ve eski dişçimin randevusunu iptal ettirdim. Hande hanım operasyon öncesinde ve sonrasinda fazlasiyla titizlenerek yaptı işini. Mesela eski doktorum pata küte iğneye başlarken hande hanim en az acı için bütün uyuşturucu sprey vs herşeyi kullandıktan sonra iğne yaptı. Ameliyat sonrasında yüzümün az şişmesi için 4 gün boyunca kullanacağım hapı verdi ve gün gün ne dozda kullanacagimi yazdi. Bunlar çok önemli detaylar benim için. Operasyon sırasında hiç aceleye getirmeden ne yaptığından emin bir şekilde titizlikle çalıştı ki bence en önemlisi budur. “Yap Geç” kafasında değildi. Şu an implant takilali 5 gün oldu hala iyileşme surecindeyim . Güler yüzünden ve ilgi alakasindan çok memnun kaldım. Bir daha gitmem gerekirse yine gönül rahatlığıyla giderim


Ahmet Burak Öztürk


Geçtiğimiz hafta diş çekimi için gittim. Açıkçası biraz korkarak gittim dişçi koltuğuna karşı korkum var. Ancak Hande hanım sağolsun bir psikolog gibi yaklaşarak bu korkumu atlatmama yardımcı oldu. Çekim sırasında ve sonrasında hiç bir acı hissetmedim.


Feyyaz Tunç


20 lik dişimin çekimi için randevum vardı. Biraz çekinerek gittim ama sağolsun çok rahatlatıcı konuşmaları ile korkumu büyük oranda yendim. Diş çekimi esnasında acı hissetmedim çok profesyonelce tedavimi tamamladılar.


Mehmet Celal


Hande hanımın muayenehanesinde Sinus lifting operasyonu geçirdim. Implant tedavisi öncesi sorun oluşturduğu için dokrotum bu operasyonu uygun gördü. Kendisine güvenim tam ve çok iyi bir doktor.


Atakan Keskin


Gülüş estetiği için Gingivektomi ve Gingivoplastiyle tedavisi gördüm. Lokal anestezi ile kısa sürede ağrısız ve sızısız tedavim tamamlandı. Hande hanım gerçekten işinde uzman bir doktor.


Cemal Diren


Diş implantı için araştırma yaparken bununla ilgili bir çok forumda Dt. Hande hanım tavsiye edildi. Bende gidip tedavimi gördüm kesinlikle söylendiğinden daha diyebilirim.


Hasan Akçam


Tartışmasız gittiğim en iyi diş hekimi. İçeri girdiğiniz andan itibaren güler yüzlü personel karşılıyor ve tedavi öncesi pozitif enerji alıyorsunuz.


Mert Boyacı


İletişime Geç

Hande Işıl İmamoğlu - DoktorTakvimi.com


Beni Takip Edebilirsiniz

Sosyal Medya Hesaplarım© Copyright 2018.